MENU

zdjęcia ślubne Lublin – Marek Czeżyk fotograf ślubny

Moje portfolio – najciekawsze zdjęcia ślubne

Specjalnie dla Was wybrałem najbardziej interesujące zdjęcia ślubne. Portfolio to zestaw najciekawszych kadrów z moich zdjęć. Każdy reportaż traktuję indywidualnie. Zawsze są obrączki, ale różne dłonie, jest ceremonia, ale różny klimat. Staram się by oprócz „żelaznych” zdjęć ślubnych z ceremonii i wesela, dotrzeć na drugi i trzeci plan wydarzeń, by budować narrację pełną emocji, uczuć, szczerości. Wśród zdjęć ślubnych znajdziecie szerokie kadry z budynkami i krajobrazem oraz detale, małe przedmioty widziane w dużej skali. Najwięcej emocji budzą fotografie, na których grają relacje, emocje i naturalność. Dążę do tego, byście oglądając odbitki czuli nie tylko zapach druku, ale atmosferę dnia, byście smakowali życie i żyli ze smakiem!

Zdjęcia ślubne – naturalnie!

Uwielbiam przyrodę, uwielbiam naturę, uwielbiam autentyczność. W życiu i w fotografii stawiam na naturalność w autorskim stylu – tak powstają fantastyczne zdjęcia ślubne. W dniu ślubu staram się być fotoreporterem: minimum ingerencji, maksimum energii i esencji Waszego święta. Wykonując zdjęcia skupiam się na głównych bohaterach opowieści – Parze Młodej. To Wy i Wasza miłość połączyła Was i sprowadziła wielu życzliwych ludzi w jednym miejscu i w jednym czasie. W ślubnym dniu dzieje się wiele, a ja chcę o tym opowiedzieć w najpiękniejszy i szczery sposób. Naturalne emocje, naturalne twarze i naturalne uczucia. Gdy przeglądam zdjęcia z reportażu w domu, jestem szczęśliwy, gdy oglądam piękne, naturalne kadry w żywym kolorze. Wyjątkowy dzień ślubu zawiera wyjątkową historię, na którą składają się wyjątkowi ludzie, wyjątkowe miejsca, wyjątkowe detale. Wasz związek wiąże wyjątkowa miłość, która nasyca atmosferę dnia. To wszystko składa się na wyjątkowe zdjęcia ślubne.

zdjęcia ślubne Lublin

Ślubne historie w Waszych zdjęciach

Przed zleceniem nie planuję jaki będzie reportaż. W dniu ślubu żyję energią Pary Młodej, jestem otwarty i wyczulony na to co „tu i teraz”. W ten sposób powstają Wasze ślubne historie i niesamowite zdjęcia ślubne! Po weselnym dniu, wiele pracy poświęcam na selekcję fotografii i wyborze najlepszych zdjęć ślubnych. Wybrane zdjęcia poddaję autorskiej obróbce, kierując się zasadą naturalności i pięknych kolorów, korespondujących z klimatem Waszego ślubu. Jeżeli chcecie sprawdzić jak prezentują się poszczególne reportaże, zapraszam do obejrzenia wybranych historii w odrębnym dziale. Znajdziecie tam kompletne opowieści fotograficzne pełne natury i emocji. Zapraszam!

CLOSE