MENU
strefa klienta Marek Czeżyk fotograf

Strefa klienta

Strefa klienta przygotowana specjalnie dla Was! Znajdziecie tu Wasze galerie zabezpieczone hasłem. Pełne reportaże z historiami Waszego życia. Standardowo długość życia galerii to sześć miesięcy od publikacji. Wystarczy kliknąć w miniaturkę zdjęcia i wpisać tajne hasło. Życzę przyjemnego oglądania!

Wasze miejsce na mojej stronie

Strefa klienta to taka specyficzna platforma wymiany informacji między fotografem a Wami. Gdy jestem na reportażu ślubnym, często goście zadają mi pytania: „kiedy będą zdjęcia?” i „gdzie będą zdjęcia?”. Zdjęcia będą tu! Hasło dostaje Para Młoda i – jeżeli jest wyrażona zgoda – goście weselni. Także warto śledzić moją pracę i oglądać piękne zdjęcia!

Strefa klienta – czyli czyja?

Nie lubię słowa „klient”, bo wielu osobom kojarzy się z kimś podejrzanym lub nieciekawym (mi trochę też). Drugi aspekt to sprzedaż. Usługodawca – klient. Mimo, że bardzo cenię relacje, to akurat aspekt biznesowy jakoś do mnie nie przemawia. Daleko mi do handlarza, bliżej do artysty, choć nie jestem żadnym z nich. Gdy robię zdjęcia moim parom, to pamiętam imiona, a szczegóły ślubu i portfolio omawiamy przy kawie. Liczy się dla mnie spotkanie. Marta i Krzyś, Iza i Krzysiek, Monika i Michał – moje pary mają imiona, a ja chcę mieć dobre wspomnienia. Przyznam się, że czasem zapominam imiona dzieci.

Akcja – reakcja. Podzielcie się!

Podzielcie się swoją opinią na google, obserwujcie mój profil na Instagramie, Facebooku, czytajcie mojego bloga – może napiszę Właśnie o Was! No i mam nadzieję do zobaczenia…  przed obiektywem.

CLOSE