MENU
sesja narzeczeńska Marek Czeżyk

Sesja narzeczeńska

Stawiam na to co naturalne! Szczere emocje, autentyczna relacja, miejsce bliskie Wam lub dopasowane do Was. Wspólnie stworzymy piękne zdjęcia, z charakterem, intymną atmosferą i waszym uśmiechem. Sesja narzeczeńska to kolejna okazja na jedną z Waszych wspólnych przygód

zakochani w Poleskim Parku

 

Wasze lovestory – sesja narzeczeńska

Staram się nie reżyserować sytuacji, a delikatnie sugerować i udzielać przydatne wskazówki – tak by powstał autentyczny charakter zdjęć. Kolory fotografii, jak wasze uczucie, żywe i ciepłe. Każdy kadr pachnie świeżością miłości.

Sesja lifestyle

Moim celem jest tworzenie fotografii dla Was. Wspólnie stworzymy piękne obrazy, które mimo swojej jakości są tylko ilustracją tego, co między Wami. Wy jesteście głównymi bohaterami, ja opowiadam historię.

Sesja narzeczeńska

sesja narzeczeńska Marek Czeżyk

Co zawiera sesja narzeczeńska?

W RAMACH SESJI NARZECZEŃSKIEJ DOSTAJECIE:

– 50+ zdjęć w wysokiej rozdzielczości (edycja i autorska obróbka)

– Galeria internetowa zabezpieczona hasłem (ważna przez co najmniej sześć miesięcy)

– Pendrive

 

CENA

Jeżeli jesteście zainteresowani moją ofertą – skontaktujcie się ze mną! Napiszcie wiadomość, a w mailu prześlę Wam katalog ofertowy z cennikiem na sezon 2021. W środku znajdziecie wszelkie szczegóły, detale i wskazówki. Czekam na Was!

OPIS

Sesja dla zakochanej pary – spontanicznie, z Waszej okazji, przed ślubem. Niezależnie od statusu związku warto pokazać naturalne piękno Waszej relacji. Takie fotografie mogą być wspaniałym prezentem dla bliskich, dodatkiem do zaproszeń ślubnych, a przede wszystkim pamiątką dla Was! Ponadto taka sesja to dobra okazja by się lepiej poznać z fotografem i spróbować swych sił przed obiektywem. Wspólnie z Wami ustalam miejsce planu zdjęciowego. Najlepiej, gdyby to były Wasze miejsca – ulubiony park, ważne zakątki z Waszej wspólnej historii. Zachęcam Was do wartościowych plenerów, miejsc bliskich naturze (lasy, park) lub o ciekawej formie architektury. 

 

Marek Czeżyk fotograf

Fotografia ślubna Marek Czeżyk

OFERTA

Stwórzmy coś pięknego. Poznaj moje zdjęcia. Zapoznaj się z ofertą!

Fotograf Marek Czeżyk – nie tylko sesja narzeczeńska

Zapoznajcie się również z innymi rodzajami zdjęć, które oferuję. Sesje dla zakochanych par, rodzin, mam z brzuszkiem, dumnych ojców. Fotografuję również kolorowe sesje kreacyjne i portretowe. Sprawdźcie sami!

Oglądajcie moje zdjęcia w portfolio i w dziale historii ślubnych. Czytajcie bloga, odwiedzajcie Instagrama i Piny. Jeżeli macie więcej pytań, zapraszam do działu FAQ lub kontaktu. Czołem!

CLOSE