MENU

Sesja dla par – miłosne zdjęcia

Fotograficzna sesja dla zakochanych, narzeczonych, po prostu dla par to wspaniała przygoda. To nie tylko stylowe lovestory. Dla mnie każda taka sesja to magiczne chwile, takie małe misterium miłości. Fotografując, staram się o szczere historie i autentyczne emocje.

Fotograficzna sesja dla par autor Marek Czeżyk

Dążę do tego by zdjęcia moich par przenikała cząstka tajemnicy, niedopowiedzenia i zapach zakochania. Odrobina metafizyki w połączeniu z miłością to recepta na emocjonalną fotograficzną sesję dla par.

Przebywając przez pewien czas na Podkarpaciu, miałem okazję fotografować zakochanych – Renatę i Adama. Zdecydowaliśmy wspólnie, że las będzie idealnym miejscem na fotograficzną sesję dla pary zakochańców.

Fotografia dla par – sesja w lesie

Dla naturalnej relacji, najlepszym planem zdjęciowym jest naturalny plener. Często fotografuję w naturze i każdemu polecam spacer po lesie. To najlepszy sposób na kontakt z przyrodą. Świeże powietrze, zapach żywicy i leśnych ziół to doskonały plener i gwarancja udanych miłosnych zdjęć podczas sesji dla pary.

Srebrne pnie buków korespondowały idealnie ze srebrzystymi włosami Renaty, młodej projektantki mody. Podczas sesji w lesie bukowe liście tworzące ściółkę mieniły się na pomarańczowo, a światło przebijające przez liście było zielone. O ile w naturze zakochana para wygląda w takich warunkach zjawiskowo, to na monitorze mojego komputera… pomarańcze i zielenie nie są moimi sprzymierzeńcami. Fotografując, szukałem odpowiednich miejsc, i wybierałem te najlepsze, skacząc wśród gałęzi, ale to adekwatna cena. Sesja dla pary wyszła epicko!

sesja dla pary w lesie bukowym

leśny żuk jako detal sesji fotograficznej

Podczas fotograficznej sesji dla pary, w lesie panowała mieszana pogoda. Na szczęście zdarzały się momenty, kiedy ostre światło przebijało przez gęste liście drzew, otulając zakochanych. Udało mi się uchwycić metafizyczny pierwiastek na kilku kadrach. Te zdjęcia są magiczne!

Zakochani i nie tylko! Poszukiwacze złota czy dzieci kwiaty?

Spacer po lesie mogę uznać za udany, podobnie jak powstałe fotografie dla zakochanych. Po leśnej wędrówce, znaleźliśmy pole żarnowca, który w maju rozkwita na intensywny żółty kolor! Czułem się jakbym odnalazł skrzynię pełną złota, na twarzach zakochanych pojawiły się złote odbicia i refleksy. Złoty krajobraz był dla nas prawdziwym skarbem. Oprócz złota, Adam cieszył się ze swojego skarbu – Renaty o srebrnych włosach. Mógłbym się jeszcze rozpisywać, ale  podobno to milczenie jest złotem. Fotografowanie w polu żółtych kwiatów stanowiła miłą odmianę od bukowych liści. Sesja dla pary zyskała dodatkowy kolor!

poszukiwacze złota podczas romantycznej sesji dla par

Drzewa owocowe i te w sadach już przekwitły. Na szczęście udało się znaleźć ciekawe miejsce na sesję dla par w plenerze. Wśród drzew rosły dorodne głogi, których gałęzie uginały się pod ciężarem białych kwiatów. Renia i Adam wyglądali podczas sesji fotograficznej jak w rajskim ogrodzie (i mam nadzieję, że tak się czuli). Białe, pachnące kwiaty stały się pretekstem do sentymentalnych miłosnych zdjęć, ujęć z zamkniętymi i rozmarzonymi oczami.

Miłosne zdjęcia. Plener przy starym Dębie

Sesja dla pary w plenerze nie mogła obyć się bez wody. I nie chodzi mi o deszczowe chmury, których na niebie pojawiało się coraz więcej. Odwiedziliśmy zakątek nad rzeką San. Ciemna tafla wody stanowiła tło dla pary zakochanych. Postanowiłem wykorzystać okazale topole i stanąć zakochanym pomiędzy drzewami – w ciągu kilku godzin trwania leśnej sesji dla par, mieliśmy kolejny naturalny plener.

Fotograficzna sesja dla pary w plenerze nad rzeką

Żegnając się z moją parą zakochanych, postanowiliśmy odwiedzić starą drewnianą cerkiew, przy której rośnie gigantyczny dąb, starszy niż wynalazek fotografii. Przez otwór, do spękanego pnia mógłby dostać się dorosły człowiek. Ale zdecydowaliśmy, że nie będę posyłał Reni i Adama w ciemność drzewa. Zamiast tego poleciłem oprzeć się wygodnie na pniu o ornamentalnej strukturze kory, by fotograficzna sesja dla pary, zyskała kilka graficznych kadrów.

Sesja dla par w plenerze

stary dąb i zakochana para

Sesję dla pary w leśnym klimacie zwieńczyły miłosne zdjęcia przy drewnianej architekturze małej, starodawnej cerkwi. Drewniana rustykalna konstrukcja sprawiła, że miałem trochę zabawy z geometrią i symetrią, która stanowi wspaniałe i proste ramy dla uczuć i relacji zakochanych podczas sesji dla pary.

Zdjęciowa sesja dla par – czy warto?

Jeżeli zastanawiacie się czy warto zrobić sesję dla pary, pomyślcie o Waszej relacji. Zakochanie, miłość, emocje i uczucia – jeżeli słysząc te słowa, pojawia Wam się gęsia skórka, motyle w brzuchu lub uśmiech, to najpewniej jesteście zakochani. Wy i Wasze zakochanie w przyszłości będą pięknym wspomnieniem. Fotografia jest najlepszym medium do zapisu wspomnień zakochanej pary i cudownych chwil.

boho sesja fotograficzna Marek Czeżyk

Sesja dla par to idealny pomysł na prezent. Fotografie powstałe podczas sesji zdjęciowej dla par mogą stanowić wstęp do Waszego albumu rodzinnego, a odbitki – sentymentalną pamiątkę. Czy piękne pudełko ze zdjęciami lub mały album nie będą wspaniałym dodatkiem do zaręczynowego pierścionka?

Sesja fotograficzna w bukowym lesie w obiektywie Marka Czeżyka

Dla tych, którzy boją się miłosnych zdjęć lub obawiają, że wychodzą niekorzystnie – odwagi. Dobry fotograf poradzi Wam co robić! Wspólnie możecie wybrać ciekawe miejsce na sesję dla zakochanych, założyć ulubione ubrania, po prostu poczuć się dobrze. Fotograficzna sesja dla par to idealna okazja by zapoznać się z fotografem i spróbować swoich sił przed obiektywem. Najtrudniejszy pierwszy krok. Oglądając powstałe fotografie, zobaczycie, że warto zrobić sesję dla pary!

Fotograficzna sesja dla par – gdzie?

Studio czy w plenerze? W lesie, w górach czy we własnym domu? Tak naprawdę liczy się Wasza miłość i wasze lovestory, a sentymentalne i piękne zdjęcia współtworzycie Wy. To Wasza autentyczna relacja gwarantuje udaną sesję dla par. Ja z serca polecam naturę: spacer po lesie, górską wędrówkę, wizytę w parku. Odnajdę się także we wnętrzach, tych przestronnych i tych małych.

sesja w lesie podczas spaceru

Ile kosztuje sesja dla par?

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą, zapraszam Was przed mój obiektyw. Razem stworzymy piękną fotograficzną sesję dla par, która będzie zapisem Waszej szczerej relacji i autentycznych uczuć. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej, zapoznać się ze szczegółami oferty i dowiedzieć się, ile kosztuje sesja dla par – napiszcie. Przygotowałem coś specjalnie dla Was!

Marek Czeżyk fotograf na sesję dla pary

Marek Czeżyk fotograf – sesja dla par Lublin

Działam jako profesjonalny fotograf ślubny w Lublinie. Zdjęcia wykonuję w Lublinie i na Lubelszczyźnie, w Rzeszowie i na Podkarpaciu oraz w Warszawie i na Mazowszu, ale żadna odległość nie jest przeszkodą. By stworzyć fotograficzną historię i pokazać autentyczną miłość, jestem w stanie poświęcić wiele. Zobaczcie moje zdjęcia. Sprawdźcie sami!

Komentarze
Dodaj komentarz

CLOSE