MENU
reportaż ślubny Marek Czeżyk

Reportaż ślubny

Fotograficzny autorski reportaż ślubny w Waszym dniu obejmuje wykonanie zdjęć podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii oraz przyjęcia weselnego – do końca oczepin/tortu (nie później niż 1:00). W ramach reportażu możliwa krótka sesja plenerowa w dniu ślubu. W ciągu 5 dni od ceremonii PLENER ŚLUBNY PL w gratisie. Jeżeli jesteście tu pierwszy raz, zapoznajcie się z moimi zdjęciami i moim stylem. Zarówno w życiu zawodowym, prywatnym, jak i w fotografii stawiam na naturalność i autentyzm (z dużą dawką fantazji). Staram się wykonać stylowy reportaż w Waszym ważnym dniu. Zobaczcie!

reportaż ślubny Marek Czeżyk

Wasz fotoreportaż – reportaż ślubny

Reportaż to opowiadanie historii przez autora. Fotoreportaż to opowiadanie historii przez fotografa. Podobnie jak w literaturze, wiele zależy od zaangażowania narratora. Dokumentacja o charakterze informacyjnym? Relacja z subiektywnym komentarzem? Teatralne sceny widziane okiem reżysera? Nie wiem czym jest fotoreportaż ślubny. Każdym z nich lub żadnym! Dość dywagacji.

fotografia ślubna Marek Czeżyk

Moje podejście do reportażu to naturalna fotografia ślubna z elementami kreacji. Co to znaczy? Najprościej mówiąc: staram się pokazać Waszą historię taką jaka jest, ale w najpiękniejszy sposób! Podczas reportażu unikam sprzątania skarpetek w pokoju panny młodej, nie rozkazuję uśmiechać się do obiektywu, gdy para smakuje ważne chwile. Staram się ograniczyć moją ingerencję w wydarzenia, jestem obserwatorem. Lubię patrzeć na rodziny i gości jeszcze przed ceremonią, wypić kawę z mamą, porozmawiać z tatą, uspokoić parę młodą. W historii nie może zabraknąć standardowych kadrów, ale kiedy tylko mogę, szukam więcej!

Elementy kreacji w reportażu ograniczam do minimum. Są to niektóre detale: obrączki, garderoba pana młodego, suknia panny młodej, piękne kwiaty. Możecie liczyć na kilka wskazówek przed ślubem. Na kilka tygodni przed ceremonią wysyłam moim parom autorski poradnik. Więcej reżyserowania wykorzystuję w fotografii plenerowej, a najwięcej w moich fantastycznych portretach.

Reportaż ślubny – zdjęcia od serca

Po Waszym ślubie dostajecie komplet starannie wyselekcjonowanych fotografii. Żadne zdjęcie nie jest przypadkowo wykonane, a sumiennie wybrane i dopracowane. Staram się o kolory żywe, miłe, korespondujące z klimatem ślubu.

reportaż ślubny Marek Czeżyk

reportaż ślubny Marek Czeżyk

reportaż ślubny Marek Czeżyk

Co zawiera reportaż ślubny?

W RAMACH REPORTAŻU ŚLUBNEGO DOSTAJECIE:

– pełny dzień mojej pracy (opisany wyżej)

– 450+ zdjęć w wysokiej rozdzielczości (edycja i autorska obróbka)

– Galeria internetowa zabezpieczona hasłem (ważna przez co najmniej sześć miesięcy)

– Pendrive

– Drewniane pudełko stylizowane z odbitkami (80+)

– Dojazd w promieniu 30 km od Warszawy/Lublina/Rzeszowa bez dodatkowych kosztów (nie bójcie się pytać o inne miejscowości)

 

OPIS

Fotograficzny autorski reportaż ślubny w Waszym dniu obejmuje wykonanie zdjęć podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii oraz przyjęcia weselnego – do końca oczepin/tortu (nie później niż 1:00). W ramach reportażu możliwa krótka sesja plenerowa w dniu ślubu. W ciągu 5 dni od ceremonii PLENER ŚLUBNY w gratisie. Jeżeli jesteście tu pierwszy raz, zapoznajcie się z moimi zdjęciami i moim stylem. Zarówno w życiu zawodowym, prywatnym, jak i w fotografii stawiam na naturalność i autentyzm (z dużą dawką fantazji). Staram się wykonać stylowy reportaż w Waszym ważnym dniu. Zobaczcie!

CENA

Jeżeli jesteście zainteresowani moją ofertą – skontaktujcie się ze mną! Napiszcie wiadomość, a w mailu prześlę Wam katalog ofertowy z cennikiem na sezon 2021. W środku znajdziecie wszelkie szczegóły, detale i wskazówki. Czekam na Was!

 

Marek Czeżyk fotograf

Fotografia ślubna Marek Czeżyk

OFERTA

Stwórzmy coś pięknego. Poznaj moje zdjęcia. Zapoznaj się z ofertą!

Wasz fotograf ślubny – Marek Czeżyk

Zapoznajcie się również z innymi rodzajami zdjęć, które oferuję. Sesje dla zakochanych par, rodzin, mam z brzuszkiem, dumnych ojców. Fotografuję również kolorowe sesje kreacyjne i portretowe. Sprawdźcie sami!

 

Oglądajcie moje zdjęcia w portfolio i w dziale historii ślubnych. Czytajcie bloga, odwiedzajcie Instagrama i Piny. Jeżeli macie więcej pytań, zapraszam do działu FAQ lub kontaktu. Czołem!

CLOSE