MENU
plener ślubny Marek Czeżyk

Wasz plener ślubny

Wykonuję fotograficzny plener ślubny w kraju i za granicą. Niezależnie od miejsca, staram się w piękny sposób pokazać część Waszej wspólnej drogi.

Jak wygląda plener ślubny?

Stawiam na parę młodą. Miejsce zaręczyn? Ulubiony las? Góra na której odbyły się oświadczyny? Piękno natury? Wspólnie wybieramy miejsce planu zdjęciowego. Polecam naturalną fotografię pełną małych gestów, wielkich uczuć i Waszych serc. Nie proszę Was o patrzenie w obiektyw, ale sugeruję pewne pomysły i pozy. Staram się wydobyć potencjał miejsca, które jest tylko tłem. Bohaterami historii jesteście Wy – szczęśliwa Para Młoda.

Ślubna sesja plenerowa

OPIS SESJI PLENER PL

Poślubna sesja dla Pary na terenie kraju. Realizuję sesje zarówno w okolicznościach natury (lasy, bagna, parki, woda, góry) jak i w klimatach miejskich i industrialnych. Staram się o wyjątkowe miejsca, ale jestem otwarty na propozycje zakochanych. Sesja trwa od 2 do 4 godzin. Staram się by fotografowanie przebiegało w formie wędrówki pełnej naturalności relacji, gestów i miejsca. Wspólnie stworzymy wspaniały plener ślubny!

W  RAMACH USŁUGI PLENERU PL DOSTAJECIE:

– 70+ zdjęć w wysokiej rozdzielczości (edycja i autorska obróbka)

– Galeria internetowa zabezpieczona hasłem (ważna przez co najmniej sześć miesięcy)

– Dojazd w promieniu 30 km od Warszawy/Lublina/Rzeszowa bez dodatkowych kosztów

– Pendrive

OPIS SESJI PLENER DESTINATION

Poślubna sesja dla Pary za granicą. Sesja realizowana w wybranym, wyjątkowym dla Pary, miejscu na świecie. Na wyjazdowych sesjach nie obowiązuje limit godzinowy. Staram się o wspólną wyprawę w poszukiwaniu pięknych kadrów.

W  RAMACH USŁUGI PLENER DESTINATION DOSTAJECIE:

– 100+ zdjęć w wysokiej rozdzielczości (edycja i autorska obróbka)

– Galeria internetowa zabezpieczona hasłem (ważna przez co najmniej sześć miesięcy)

– Fotoksiążka (50+ stron)

– Pendrive

 

 

CENA

Jeżeli jesteście zainteresowani moją ofertą – skontaktujcie się ze mną! Napiszcie wiadomość, a w mailu prześlę Wam katalog ofertowy z cennikiem na sezon 2021. W środku znajdziecie wszelkie szczegóły, detale i wskazówki. Czekam na Was!

Marek Czeżyk fotograf

Fotografia ślubna Marek Czeżyk

OFERTA

Stwórzmy coś pięknego. Poznaj moje zdjęcia. Zapoznaj się z ofertą!

Czas na plener ślubny… i nie tylko

Zapoznajcie się również z innymi rodzajami zdjęć, które oferuję. Sesje dla zakochanych par, rodzin, mam z brzuszkiem, dumnych ojców. Fotografuję również kolorowe sesje kreacyjne i portretowe. Sprawdźcie sami!

Oglądajcie moje zdjęcia w portfolio i w dziale historii ślubnych. Czytajcie bloga, odwiedzajcie Instagrama i Piny. Jeżeli macie więcej pytań, zapraszam do działu FAQ lub kontaktu. Czołem!

CLOSE