MENU

Patrycja i Bartek – piękny ślub na Pojezierzu Łęczyńskim

Piękny ślub i wesele na którym czuć było atmosferę rodzinną i przyjacielską.

Piękny ślub – słowo o zdjęciu

Patrycja i Bartek to nie tylko prześliczna i przeurocza para. Radość w spojrzeniach i uczucia w gestach -tak było, nie zmyślam. Nie brakowało łez, spontaniczności, uśmiechu Młodych i rodziny oraz gości. Ślubu udzielał znajomy ksiądz, a na weselu tańcowała Myszka Miki XXL. Ale po kolei…

Przygotowania miały miejsce nieopodal Lublina – w przypadku Bartka i w Rozkopaczewie – u Patrycji. Przyjeżdżając do domu Panny Młodej mijałem bujny las. Zieleń drzew nastrajała mnie optymistycznie w tym ślubnym dniu. Ubieraniu sukienki towarzyszyły łzy wzruszenia i ciepłe spojrzenia rodziców i przyjaciółek.

Ceglasty z zewnątrz, drewniany wewnątrz – taki był miejscowy kościół. I ksiądz proboszcz był miejscowy, ale ślubu udzielał misjonarz – przyjaciel Patrycji i Bartka. Wewnątrz kościoła grały światła ostre i miękkie. W sercach Młodej Pary chyba też. To był piękny ślub Wesele było szybkie, pełne ruchu, tańca, muzyki, śmiechu i odrobiny chmur. 

 

Wesele z klasą

Podczas reportażu używałem: 2x Nikon D750, Sigma 35 Art, Sigma 85 Art, Tamron 15-30, Nikkor 105 oraz zestawu speedlightów (sb800 + 4x Yongnuo 560IV)

Więcej zdjęć i mój osobisty komentarz jest do zobaczenia we wpisie na moim blogu. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, zapraszam do odwiedzenia portfolio.

CLOSE