MENU
fotograf ślubny Marek Czeżyk
fotograf ślubny Marek Czeżyk

O MNIE - kilka słów

Umiarkowany optymista. Miłośnik przyrody i tego co naturalne. Uwielbiam fotografię i cieszę się, że mam pracę, którą lubię. Inspirują mnie ludzie, obserwacje przyrody, dzieła sztuki i duchowość. W wolnych chwilach szybko biegam, chodzę na spacery, buduję z klocków lego, rysuję, tworzę stroje do kreacyjnych sesji.

Fotografia jest dla mnie fantastyczną przygodą, którą porównałbym do spaghetti westernu. Od zlecenia do zlecenia, nowe osoby, nowe miejsca; liczy się refleks, dobry plan i celne strzały. Jest główny temat, są poboczne wątki; połączenie tego co sztampowe ze zdumieniem, powszedniości z tym co niezwykłe. Wszystko to tworzy wspaniałą historię. Na końcu pozostaje nie tylko zapłata, ale wspólna satysfakcja. Wiem, że strzelam. Nie wiem czy jestem szeryfem czy bandytą…

fotograf ślubny Marek Czeżyk

Lubię to co piękne. Jako fotograf ślubny staram się opowiadać piękne historie o Was, o Waszej pięknej relacji. Dbam o rozwój osobisty, czyste spojrzenie i nieustanne inspiracje. W pewnym momencie życia zdecydowałem, że zostanę fotografem. I to jest jest jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Do takich należy też związek z moją ukochaną i piękną Jagodą.

Fotograf ślubny – kolekcjoner

Już w dzieciństwie zbierałem różne rzeczy: klocki lego, karty i żetony z czipsów, znaczki ze zwierzętami, serie czasopism. Potem zacząłem zbierać gadżety z Gwiezdnych Wojen (dziś mam kilkaset figurek, komiksów i książek, kilkadziesiąt pojazdów i replikę miecza świetlnego). Klasyfikacja rzeczywistości i jej porządkowanie pomaga mi ogarnąć rzeczywistość i się w niej odnaleźć. Chociaż bliżej mi do Platona, szanuję systematykę Arystotelesa. Znam łacińskie nazwy zwierząt i roślin. Nie lubię robić porządków, ale książki i pudełka z planszówkami nie mogą leżeć przypadkowo na regałach. Fotografując, mam wrażenie, że ogarniam świat i porządkuję rzeczywistość. Oglądanie atlasów ornitologicznych i serii typografii sprawia mi radość.

Marek Czeżyk kilka portretów

O mnie – przez Was

Mam marzenia. Jednym z nich jest by ludzie zapamiętali mnie jako dobrego fotografa ślubnego przez dobre zdjęcia. Chcę wywoływać podziw, uśmiech i refleksję przez dobre kadry. Chcę spotykać dobrych i ciekawych ludzi dla których tworzę dobre reportaże. To właśnie dzięki Wam mogę realizować się jako fotograf. Lubię opowiadać Wasze historie o Was. Fotografując, mam świadomość, że żyję. Fotograf ślubny – to brzmi dumnie.

fotograf na ślub Marek Czeżyk

Fotograf ślubny – Lublin

Fotografuję nie tylko w Lublinie. Działam w Warszawie i mazowieckim, w Rzeszowie i podkarpackim. Zobaczcie moje portfolio, poszczególne historie ślubne oraz przeczytajcie co piszę na blogu. Zachęcam do sprawdzenia oferty

CLOSE