MENU

Fotograf ślubny Włodawa – Marek Czeżyk

Hej, na imię mi Marek i jestem znany jako fotograf ślubny. Włodawa i lubelskie to teren, gdzie chętnie fotografuję i czuję się jak u siebie w domu. Zdjęcia ślubne, które robię to autorski i szczery reportaż w dniu Waszego ślubu, to znaczy taki pełen emocji, uczuć i kolorów.

Oglądając moje ślubne zdjęcia, zobaczycie autentyczne emocje, niepozowane ujęcia, wypatrzone sceny. Zamiast pozowania, stawiam na to co prawdziwe. W mojej opinii fotografia ślubna to relacja: przede wszystkim Wasza oraz ta pomiędzy fotografem a parą. Zapraszam do współpracy – Wasz fotograf ślubny Włodawa.

fotograf ślubny Lublin reportaż

Fotograf ślubny we Włodawie – oferta

W fotografii ślubnej cenię autentyzm relacji i reportażowy charakter zdjęć ślubnych. Lubię piękne rzeczy i na zdjęciach ślubnych chcę pokazać to co piękne i szczere. Sprawia mi ogromną radość, gdy przed obiektywem mam szczęśliwe pary młode. Jako fotograf ślubny wypatruję ciekawych obrazów, z grą kolorów i brył, emocjami, intrygującymi detalami i uczuciami. Tym nacechowana jest moja fotografia ślubna. Włodawa, Lublin, Warszawa? Dojadę wszędzie tam, gdzie jest okazja do stworzenia sentymentalnych zdjęć ślubnych. Wasze wielkie serca zasługują na piękne zdjęcia ślubne, czyli małe dzieła sztuki!

Fotografując w dniu Waszego ślubu:

  • zaczynam zdjęcia od przygotowań w domu młodej pary do błogosławieństwa
  • potem jestem z Wami na ceremonii (kościół, plener, urząd stanu cywilnego)
  • wykonuję zdjęcia na weselu (do oczepin).
  • staram się o krótki plener w dniu ślubu (wykonuję też plener ślubny w innym dniu).

reportaż ślubny Marek Czeżyk

Po zakończeniu reportażowych zdjęć ślubnych i plenerze, wybieram najciekawsze i najpiękniejsze fotografie i poddaję je autorskiej obróbce kolorystycznej. Gdy tylko Wasze zdjęcia ślubne są gotowe, w ramach oferty reportażu ślubnego otrzymujecie:

  • galerię on-line zabezpieczoną hasłem,
  • drewniane pudełko stylizowane wewnątrz którego:
   • komplet odbitek na papierze wysokiej jakości,
   • pendrive drewniany

Ponadto jestem w stanie przygotować stylowy album ślubny według autorskiego projektu. Wybieram najlepsze i najpiękniejsze materiały dostępne na rynku jako oprawę Waszych bezcennych wspomnień, a każdy projekt traktuję indywidualnie i ze starannością. W ten sposób buduję Wasze zadowolenie i własny prestiż jako fotograf ślubny Włodawa. Oferta to nie tylko cena fotografa ślubnego, ale umiejętności i serce. Zanim jednak oddam w Wasze ręce zdjęcia…

tu zaczynają się schody reportażu

Przygotowania ślubne – Wasza fotografia ślubna Włodawa

Fotografuję przygotowania w domu panny młodej aż do błogosławieństwa. Polecam to rozwiązanie jako Wasz fotograf ślubny. Opinie niektórych lub głosy na forum sugerują by nie stresować się dodatkowo fotografem ślubnym podczas przygotowań i ubierania się. Warto pamiętać, że te momenty nie wrócą, a zdjęcia ślubne zostaną pamiątką na całe życie!

zdjęcia ślubne Lublin makijaż Panny Młodej

zdjęcia ślubne Lublin zakładanie buta

Moją dobrą praktyką jest wcześniejsza wizyta w miejscu, gdzie szykuje się pan młody – po chwili rozmowy, fotografuję detale ślubne i dodatki mody męskiej, potem fotografuję ubieranie ślubnego garnituru. Następnie jadę do domu panny młodej. Towarzyszę Wam w ślubnym dniu od samego początku jako fotograf ślubny. Opinie są różne, z doświadczenia wiem jednak, że już podczas przygotowań panuje nastrój ślubny, który miesza spokój, napięcie i wiele emocji. Warto uwiecznić te momenty. Przedpołudniowa kawa, detale sukni ślubnej i błysk biżuterii, szykujące się druhny, intymny i bliski portret panny młodej, ślubne dekoracje – to wpływa na nastrój dnia i tworzy piękne zdjęcia ślubne.

Fotograf na ślub Włodawa

Ślub katolicki w kościele, plenerowy ślub protestancki czy cywilny ślub w urzędzie – będę Wam towarzyszył jako fotograf ślubny z aparatem w gotowości. Wasza przysięga ślubna wiąże Was i cementuje Waszą relację na zawsze. Ja chcę pokazać te emocje, które towarzyszą Wam i Waszym bliskim podczas wzniosłych chwil. Niezapomniane momenty i zdjęcia ślubne, które będą trwałą i piękną pamiątką.

Tworząc reportaż podczas ślubu wykorzystuję naturalne światło zastane, natomiast nie rozpraszam błyskami z lampy.  Jestem ubrany jak jeden z Waszych gości. Nie zwracam na siebie uwagi jako fotograf ślubny. Opinie i forum ślubne z komentarzami na temat usługodawców nie są mi obce. Będąc estetą, nie mogę sam pozwolić sobie na faux pass.

Fotograf na wesele z klasą Włodawa

Na przygotowaniach i ślubie chcę być jak jeden z gości – fotograf na wesele z klasą. Ubieram koszulę białą (nigdy z krótkimi rękawami!) lub z ornamentem, dopasowaną muszkę i spodnie. Dopiero podczas wesela, gdy atmosfera jest luźniejsza pozwalam sobie na zmianę stroju na luźniejszy acz elegancki. Na sali weselnej dźwigam zestaw lamp błyskowych i kilka statywów, za pomocą których kreuję plastyczne światło jako doświadczony fotograf ślubny. Cena jaką stanowi ten wysiłek jest nieproporcjonalnie niska do uzyskanych efektów. Kolor, światłocień, przestrzeń, które otulają weselne emocje – o to się staram by powstały najpiękniejsze zdjęcia ślubne!

fotograf ślubny Lublin Włodawa

zabawa na drewnianym parkiecie podczas wesela w plenerze tancerze

Fotograf Marek Czeżyk na plener ślubny Włodawa i okolice

Jedną ze specjalizacji, którą wykonuję w ramach fotografii ślubnej jest fotografia plenerowa. Świeżo upieczonej parze młodej doradzam krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Nie kradnę Wam czasu – to sposobność do spędzenia czasu ze sobą nieco na spokojnie, z dala od weselnego zgiełku. Jest to też pretekst stworzenia emocjonalnych zdjęć ślubnych. Najczęściej to czego szukamy jest tuż pod ręką: sąsiednie łąki, pobliskie lasy, zabytki czy nawet samo miejsce, w którym odbywa się przyjęcie weselne może być scenerią na plener, gdzie fotograf ślubny z Włodawy stworzy eleganckie zdjęcia ślubne.

plener ślubny destination Marek Czeżyk

Wspólnie wybieramy plan zdjęciowy pleneru ślubnego. Proponuję Wasze ulubione miejsce, które współgra z Wami, może miejsce zaręczyn – cenię Wasze zdanie i opinie. Jako fotograf ślubny wybieram starannie miejsca na atrakcyjny plener, zaś jako przyrodnik i architekt krajobrazu zachęcam do pleneru w naturze. Leśny spacer to nie tylko relaks, ale okazja do stworzenia zdjęć intymnych i sentymentalnych. Odnajduję się wśród bagien, jezior i lasów, choć pływać nie potrafię. Także wyprawa w góry to nie problem. Z plecakiem fotograficznym na plecach dotrę, gdzie trzeba – cierpliwy ze mnie fotograf ślubny. Cena poniesionego wysiłku to nic w porównaniu z pięknymi zdjęciami ślubnymi w plenerze!

Jeżeli nigdy nie pozowaliście do zdjęć, nie martwcie się – służę pomocą. Stawiam na autentyczne gesty i szczerość – to Wasz ogromy atut. Unikam nienaturalnych ujęć i nadmiernego pozowania. Nie zmuszam Was do patrzenia siew obiektyw i sztucznych uśmiechów, zamiast tego udzielam Wam drobnych wskazówek i porad by wyjść korzystnie i pięknie na każdej fotografii. Sprawdźcie!

Fotograf ślubny Włodawa – cennik

Szukając odpowiedzi na pytanie ile kosztuje fotograf ślubny we Włodawie, cennik i oferta jest już gotowa specjalnie z myślą o Was i Waszych potrzebach – wszystko w wygodnej formie. Napiszcie do mnie maila, otrzymacie kompletny katalog z ofertą, opisem metod pracy. Cennik towarzyszy każdemu opisowi produktu. Zobaczcie sami!

zdjęcia ślubne

Album ślubny Włodawa – zdjęcia ślubne

Standardowo w ramach reportażu ślubnego dostajecie przepiękne pudełko drewniane z pendrivem i odbitkami. Istnieje możliwość przygotowania indywidualnego projektu albumu ślubnego. Dokładam wszelkich starań by zdjęcia ślubne jako małe dzieła sztuki były prezentowane w godnej oprawie.

reportaż ślubny Marek Czeżyk

Po Waszej akceptacji zdjęć, ewentualnej korekcie i wypracowaniu wspólnej wizji oddaję album do druku. W swojej pracy korzystam ze sprawdzonych i solidnych rozwiązań. Są to między innymi produkty drewniane, naturalne w wymarzonych przez Was kolorach. Osobiście proponuję kolory ziemi i stylistykę bliską naturze. Pytajcie o cennik. Piszcie!

Fotograf Włodawa – sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to dobry pomysł! Takie zdjęcia możecie podarować rodzicom w podziękowaniu, dołączyć do zaproszeń lub podziękowań dla gości. Sentymentalne zdjęcia mogą stać się początkiem Waszego rodzinnego albumu i same w sobie będą ważną pamiątką. Poza tym jest to kolejny powód by spędzić wspólnie dobry czas i rozwijać swoją relację. Sprawdźcie!

Fotograficzna sesja dla par autor Marek Czeżyk

Marek Czeżyk fotograf

Fotograf ślubny Marek Czeżyk

OFERTA

Fotografie ślubne to małe dzieła sztuki dla wielkich ludzi. Stwórzmy razem coś pięknego. Zapoznaj się z ofertą!

Marek Czeżyk Fotograf Włodawa

Moje zdjęcia to nie tylko reportaż ślubny. Fotografuję narzeczonych i zakochanych. Preferuję wędrówki po lasach i polach w celu poszukiwania światła i magicznych zakątków. Uwielbiam fotografię lifestyle. Odwiedzając Wasze mieszkania, chętnie zrobię reportaż o Was, oddam Wam piękne, rodzinne zdjęcia. Fotografuję mamy z brzuszkami i pociechami, dumnych ojców. Całkiem inną formą wyrazu są moje sesje kreacyjne, które polegają na realizacji moich kolorowych wizji.

Zobaczcie moje portfolio – tam czekają moje ulubione kadry. Obejrzyjcie kompletne reportaże moich par, przeczytajcie co piszę na blogu – jak pracuję, czym się inspiruję i zobaczcie jeszcze więcej zdjęć. Prowadzę też Instagrama. Zapraszam dobry fotograf Włodawa.

CLOSE