MENU

Fotograf ślubny Lublin

Czołem, nazywam się Marek, jestem znany jako fotograf ślubny. Lublin i lubelskie to teren mojego działania. Oglądając moje zdjęcia ślubne, zobaczycie niepozowane ujęcia, wypatrzone sytuacje, szczere emocje. Unikam sztucznego pozowania, pożądam autentyzmu. Fotografia ślubna w mojej opinii to przede wszystkim relacja: Wasza (najpiękniejsza, bo prawdziwa) oraz ta pomiędzy fotografem a parą. Zapraszam do współpracy – Wasz fotograf ślubny Lublin.

Zdjęcia ślubne w moim wykonaniu to autorski, autentyczny reportaż w dniu Waszego ślubu. Patrzę na świat obrazami. Staram się tworzyć reportaż ślubny pełen emocji, uczuć i barw.

fotograf ślubny Lublin

Fotograf na ślub i wesele Lublin. Jak pracuję?

W fotografii ślubnej stawiam na szczerość relacji i reportażowy charakter zdjęć ślubnych. Cenię autentyzm relacji i osobowości. Lubię miłośników piękna i pięknego życia. Jestem szczęśliwy, gdy przed obiektywem mam szczęśliwe młode pary. Jako fotograf ślubny poluję na kadry ciekawe, z emocjami, nieoczywistymi szczegółami, grą kolorów i brył. Tym charakteryzuje się moja fotografia ślubna. Lublin, Warszawa, Rzeszów? Dojadę wszędzie by stworzyć piękne zdjęcia ślubne, czyli małe dzieła sztuki dla wielkich ludzi – młodej pary!

Standardowo reportaż ślubny:

  • zaczynam od przygotowań w domu Młodej Pary,
  • potem jestem z Wami na ceremonii (kościół, plener, urząd stanu cywilnego),
  • kontynuuję zdjęcia na weselu podczas przyjęcia,
  • uzupełniam o plener ślubny.

fotograf Marek Czeżyk portret panny młodej

Gdy ukończę zdjęcia ślubne i zdjęcia plenerowe, potrzebuję chwili na regenerację, wybór najlepszych kadrów i autorską obróbkę kolorystyczną. Gdy zdjęcia ślubne są gotowe, w ramach oferty reportażu ślubnego dostajecie:

  • własną galerię on-line zabezpieczoną hasłem,
  • komplet odbitek na szlachetnym papierze,
  • drewnianego pendriva,
  • całość zamknięta w stylizowanym pudełku drewnianym.

rustykalne obrączki w mchu z szyszką

Dodatkowo mogę Wam przygotować przepiękny i stylowy album ślubny. Wszystkie produkty są wykonywane z sercem i starannością. W ten sposób buduję Wasze zadowolenie i własny prestiż jako fotograf ślubny Lublin. Oferta to nie tylko cena fotografa ślubnego, a jego serce i warsztat. Ale po kolei…

Przygotowania do ślubu – Wasze piękne zdjęcia ślubne

W Waszym wielkim dniu staram się Wam towarzyszyć od samego początku jako fotograf ślubny. Opinie na ten temat są różne, osobiście cenię sobie te chwile w których miesza się spokój, napięcie i różne emocje. Druhny w szlafroku, intymny portret panny młodej, piękna suknia ślubna jeszcze na wieszaku, świeżo wypastowane buty, rodzice pijący kawę, spojrzenia i uśmiechy, szczegóły i dekoracje – to wszystko buduje nastrój dnia i najpiękniejsze zdjęcia ślubne.

reportaż ślubny z przygotowań fryzury pana młodego

Fotografując przygotowania w domu panny młodej, czekam aż do błogosławieństwa. Polecam takie rozwiązanie jako doświadczony fotograf ślubny. Opinie niektórych sugerują by nie stresować się dodatkowo obecnością fotografa podczas ubierania czy szykowania się. Trzeba jednak przyznać, że przygotowania to niepowtarzalna okazja, a takie zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie!

Lublin. Fotograf na ślub

Niezależnie czy zdecydowaliście się na katolicki ślub w kościele, plenerowy ślub protestancki czy cywilny ślub w urzędzie – będę Wam towarzyszył jako fotograf ślubny z gotowym aparatem. To Wasza przysięga ślubna wiąże Was na zawsze, ja chcę pokazać emocje, które towarzyszą Wam i Waszym bliskim podczas tych wzniosłych chwil. Niezapomniane momenty i zdjęcia ślubne, które będą niezapomnianą pamiątką.

reportaż ślubny Lublin

Podczas wykonywania reportażu ceremonii ślubnej stawiam na naturalne światło zastane (nie straszę lampą), zaś sam jestem ubrany jak Wasz gość, staram się nie zwracać na siebie uwagi jako fotograf ślubny. Opinie i forum z komentarzami dotyczącymi obsługi ślubu nie są mi obce. Pracując przy sztukach wizualnych, nie mogę pozwolić sobie na faux pass. Nie każdy szewc boso chodzi.

reportaż ślubny Lublin

fotograf ślubny Lublin reportaż

Fotograf na wesele z klasą Lublin

Wesele z klasą to nie tylko część fotograficznego reportażu ślubnego. Życzenia ślubne, pierwszy taniec, podziękowania rodzicom, tort weselny, oczepiny to standard. Oprócz tego co widzi para młoda, dzieje się wiele: zabawy dzieci, żywiołowe tańce, romantyczne gesty, ożywione rozmowy na rodzinnym forum. Fotograf ślubny jest od tego by łapać takie momenty!

zdjęcia ślubne nocne

Podczas przygotowań i ślubu staram się być jak jeden z gości – fotograf na wesele z klasą. Ubieram koszulę białą lub w modne wzory, muchę, eleganckie spodnie. Dopiero gdy jest wesele i lekkie rozluźnienie pozwalam sobie zmienić buty na wygodniejsze. Na salę weselną dźwigam kilka statywów i lamp błyskowych, które pozwalają mi kreować światło i działać artystycznie jako fotograf ślubny. Cena jaką jest wysiłek w operowanie światłem jest nieproporcjonalna do otrzymywanych efektów. Kolorowe, żywe, podkreślające emocje – takie jest światło i najpiękniejsze zdjęcia ślubne!

pierwszy taniec w chmurach Lublin fotograf Marek Czeżyk

Plener ślubny Lublin i lubelskie – fotograf Marek Czeżyk

W ramach fotografii ślubnej zajmuję się też fotografią plenerową. Parom polecam krótką sesję plenerową jeszcze w dniu ślubu – to okazja na chwilę przerwy w weselnym ferworze, sposobność do spędzenia czasu ze sobą i dla siebie, no i pretekst do tworzenia sentymentalnych zdjęć ślubnych. Często to czego szukamy jest obok nas. Pobliskie łąki, lasy, zabytki czy nawet gustowne miejsce, w którym odbywa się wesele skrywają wiele ciekawych zakątków, w których fotograf ślubny z Lublina zrobi Wam piękne zdjęcia ślubne.

plener ślubny w stylu azjatyckim

Miejsce na plener ślubny wybieramy wspólnie. Może to być Wasza ulubiona lokacja, miejsce zaręczyn lub inne bliskie Waszym sercom – cenię Wasze opinie. Jako fotograf ślubny staram się o starannie wybrane miejsca na plener, a jako przyrodnik i architekt krajobrazu polecam plener w naturze. Spacer po lesie to nie tylko relaks, ale okazja do stworzenia intymnych, sentymentalnych obrazów. Bez problemu chodzę wśród bagien, lasów, jezior i rzek (ale nie potrafię pływać), górska wyprawa to dla mnie nie kłopot. Dotrę ze swoim plecakiem fotograficznym tam, gdzie trzeba – wytrwały ze mnie fotograf ślubny. Cena poniesionego wysiłku jest nieporównywalnie mała do efektownych zdjęć ślubnych w plenerze!

plener ślubny w Polsce Marek Czeżyk

W kwestii pozowania podczas pleneru ślubnego – odwagi. Jako fotograf ślubny śledzę opinie i forum różnego rodzaju, wiem, że mężczyźni nie zawsze są chętni, a kobiety martwią się jak wyjdą na zdjęciach ślubnych. Szczera relacja i naturalność to Wasz atut. Podczas sesji plenerowej nie karzę Wam patrzeć w soczewki obiektywu, ale gdy nie wiecie zupełnie co robić, służę radą i wskazówkami.

Fotograf ślubny Lublin – cennik

Jeżeli zastanawiacie się, ile kosztuje fotograf ślubny w Lublinie, cennik i oferta jest przygotowana specjalnie dla Was w wygodnej formie. Wystarczy do mnie napisać, a otrzymacie specjalny katalog z kompletną ofertą, opisem filozofii pracy jako fotograf ślubny Lublin.

Cennik jest przypisany do każdego rodzaju zdjęć – oprócz regularnych cen znajdziecie korzystne rabaty. Sprawdźcie sami!

Album ślubny – oferta i cennik

W ramach dodatkowych usług projektuję i wykonuję ślubny album. Cena i oferta ustalane są indywidualnie. Staram się by fotografie ślubne jako małe dzieła sztuki zyskały godną oprawę. Na początku wykonuję autorski projekt albumu ślubnego do akceptacji przez parę młodą. Po korekcie i wypracowaniu wspólnej wizji oddaję album do druku.

Osobiście polecam kolory ziemi i materiały bliskie naturze i związane z przyrodą. Warto pytać o cennik.

Marek Czeżyk fotograf

Fotograf na ślub Marek Czeżyk

OFERTA

Fotografie ślubne to małe dzieła sztuki dla wielkich ludzi. Stwórzmy razem coś pięknego. Zapoznaj się z ofertą!

Dobry fotograf Lublin

Działam najczęściej jako fotograf ślubny w Lublinie, w Warszawie i Rzeszowie. Dojeżdżam jednak do każdej miejscowości na terenie Polski (i nie tylko). 

Zapraszam do obejrzenia weselnego portfolio – tam zebrałem moje ulubione kadry. W dziale historie możecie obejrzeć kompletne reportaże ślubne moich par. Na blogu przeczytacie, jak pracuję, znajdziecie inspiracje i jeszcze więcej pięknych zdjęć. Zapraszam dobry fotograf Lublin.

CLOSE