MENU
Fotograf na wesele - historie ślubne

Historie ślubne

Reportaże pełne ludzi, uczuć i koloru

Fotograf na wesele

Fotograf na wesele, ślub i plener w lifestylowym wydaniu. Niezależnie od charakteru wesela – w stylu naturalnym, glamour, boho czy rustykalnym – to Wy i Wasza miłość budują i spajają wątki niezwykłej historii. Jesteście Wy, których łączy miłość; są goście, których łączą z Wami więzy krwi i przyjaźń; jest szafarz ślubu, którego wybraliście, no i jestem i ja – szczęściarz, który może opowiadać Waszą historię. Jest to fotograficzna opowieść obrazami. Warto włożyć serce w piękną oprawę szczególnego dnia ślubu i zadbać o fotografa na wesele. Po latach zostaną zdjęcia, które oglądane, będą budziły emocje, ważne wspomnienia i sentyment.

W swojej pracy stawiam na naturalność i szczerość. Cenię bardzo szczere relacje, emocje i uczucia. W dniu ślubu buduję historię z różnych kadrów: portretów, zdjęć detali, krajobrazów i wydarzeń. Staram się by każda fotografia miała ciekawą formę i była wypełniona intrygującą treścią. Jako fotograf na weselu i ślubie wkładam w swoją pracę energię, wiedzę i doświadczenie.

Wasze piękne historie ślubne

W mojej pracy to Wasze historie są najważniejsze, inspirują mnie i sprawiają, że nie brakuje mi okazji by znów się zadziwić. Jako fotograf na wesele, ślub czy sesje plenerowe spotykam wielu ciekawych i ciepłych ludzi, poznaję nowe miejsca. Każde fotograficzne spotkanie to szansa na nową opowieść, opowieść o Was. Po ślubie dostajecie sentymentalny zapis Waszej historii w postaci niezwykłych zdjęć. Dokładam wszelkich starań by dotyk odbitek przypominał ciepło ślubu, zapach zdjęć przypominał atmosferę wesela. Każda z fotografii to świadomie wybrany kadr, pełny koloru, który nawiązuje do klimatu Waszego dnia.

Jako fotograf na weselu obserwuję akcję, nie ingeruję. Zamiast ustawianych zdjęć i pozowania, preferuję wypatrzone sytuacje i autentyczne emocje. Jeżeli chodzi o światło, stawiam na te naturalne. Fotografia to zapis obrazu za pomocą światła. To właśnie subtelna gra światła w przestrzeni pozwala tworzyć epickie kadry. Nie lubię peszyć ludzi błyskającym fleszem na aparacie. Zupełnie inaczej jest na parkiecie. Fotograf na weselu powinien sprawnie operować światłem. Zabieram ze sobą zestaw małych lamp, które umiejętnie rozstawione, wyzwalam w kreatywny sposób. Mając pełną kontrolę nad światłem, rysuję kolorowe obrazy.

Uzupełnieniem reportażu są zdjęcia plenerowe. Lubię fotografować w naturze i takie plenery polecam. Góry są piękne, wymagające i majestatyczne. Lasy są tajemnicze, szumiące i uspokajające. Łąki są kolorowe, wietrzne i radosne. Piękne zdjęcia można stworzyć nawet w ogrodzie, wśród przydomowych krzewów lub niedaleko sali weselnej. Gdy tylko jest okazja, mam zwyczaj zabierać parę młodą na krótki plener jeszcze w dniu ślubu.

Fotograf na wesele Lublin

Działam jako lifestylowy fotograf na wesele, ślub, sesje plenerowe i rodzinne. Wykonuję kobiece portrety i kreacyjne sesje z dużą dawką fantazji. Najczęściej działam w Lublinie i okolicach, w Warszawie i na Podkarpaciu, ale działam na terenie całego kraju. Zapraszam do uważnego obejrzenia reportaży w tym dziale, wybranych zdjęć w moim portfolio. Dla ciekawskich stworzyłem blog, w którym oprócz zdjęć znajdziecie opisy sesji i porady. Do Waszej dyspozycji pozostaje dział oferta, w którym szerzej opisuję moją działalność i poszczególne pakiety zdjęć. Pozostańmy w kontakcie!

Marek Czeżyk fotograf

Fotografia ślubna Marek Czeżyk

OFERTA

Stwórzmy coś pięknego. Poznaj moje zdjęcia. Zapoznaj się z ofertą!

CLOSE