MENU

Blog fotograficzny

Blog fotograficzny dla Was. Zobaczcie jak wyglądają moje sesje od kuchni. Wśród wpisów znajdziecie wybór zdjęć wraz z opisem i moim komentarzem. W tym miejscu można obejrzeć nie tylko reportaże ślubne, ale także lifestylowe sesje dla zakochanych, rodzinne i portretowe. Wśród wpisów znajdziecie też poradniki i wskazówki ślubne. Sam mierzę się z przygotowaniami do ślubu, byłem świadkiem wielu ślubnych i weselnych sytuacji. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą. Od czasu do czasu postaram się o recenzję produktów ślubnych. Chcę pisać o tym co ważne i piękne w ciekawy sposób. Bądźcie na bieżąco!

Blog fotograficzny – z energią!

Uwielbiam fotografię, a moja praca sprawia mi wiele radości. O tym jest blog fotograficzny. Wierzę, że robiąc zdjęcia zmieniam świat na lepsze, że robi się piękniej. Wiem, że sam świata nie zmienię, ale dokładam cegiełkę do tego co dobre. Jeżeli wśród ludzi oglądających moje fotografie pojawią się emocje, refleksja i ciepło w sercu – cel spełniony. Uwielbiam formę reportażu, który w moim rozumieniu jest emocjonalną dokumentacją dnia w kreatywnym ujęciu. Wśród kadrów pojawiają się twarze i portrety, detale i krajobrazy dnia, ważne chwile i autentyczne emocje.

Fotograficzny blog ślubny

Tworzę historie w dniu Waszego ślubu – o Was i dla Was. Ilekroć wybieram się na zlecenie towarzyszą mi różne emocje i energia. Fotografując staram się zamknąć klimat dnia w przemyślanych kadrach. Fotografia to nie tylko praca, ale prawdziwa przygoda – połączenie oczekiwanego z nieoczekiwanym. Współpraca z zakochanymi to czysta radość. Kocham i wierzę w to co robię, dlatego chcę się z Wami podzielić. Gdy piszę teksty na blog fotograficzny, myśli przechodzą z głowy, przez serce do dłoni wybijających rytm na klawiaturze. Mam nadzieję, że jej część przejdzie na Was! Czytajcie, oglądajcie, dzielcie się!

Blog ślubny – ważne pytania, ważne odpowiedzi

Wśród wpisów zobaczycie takie, które dotyczą ślubnych porad. Przez kilka lat zebrałem trochę historii i cennych doświadczeń nie tylko jako fotograf ślubny, ale także jako gość, świadek czy w końcu przyszły pan młody. Wiem na jakie problemy możecie natrafić i chcę podpowiedzieć w jaki sposób je rozwiązać. Zdjęcia ślubne to ważna i emocjonalna pamiątka, ale najpierw trzeba przygotować piękny ślub i wesele. Mam nadzieję, że choć trochę Wam pomogę.

Fotografia ślubna – naturalnie

Blog fotograficzny to nie wszystko. Moje ulubione zdjęcia z reportaży ślubnych są do zobaczenia w portfolio. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wyglądają moje reportaże ślubne, sprawdźcie dział historie

Teren na którym działam to głównie Lublin i województwo lubelskie, Warszawa i województwo mazowieckie, Rzeszów i Podkarpacie. Fotografuję na terenie całego kraju. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i kontaktu.

CLOSE